Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej


Doktor nauk medycznych Marek Antiszko, specjalista dermatolog
04-008 Warszawa
Al. Waszyngtona 45/51 lok. 133
kom.    604-106-999
tel/fax: 22 810-52-11

Efekty zabiegów DermaPen-3:

Restylane Skinboosters Pen Injector

Przejdź do:


Efekty zabiegów DermaPen-3:

Poprawa jakości skóry

«

Leczenie blizn potrądzikowych

«

Leczenie blizn

«

Na czym polegają zabiegi Restylane Skinboosters

«

Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów poprawiających kondycję skóry i jej wygląd. Większość z nich działa jednak jedynie na powierzchniowe warstwy skóry, podczas gdy hamowanie rozpadu kolagenu i stymulacja produkcji nowego odbywa się w głębokich warstwach.

Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry. To zasługa unikalnej formuły stabilizowanego kwasu hialuronowego, który pobudza produkcję naturalnego kolagenu a w efekcie – długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę.

Restylane Skinboosters jest jedynym na rynku zabiegiem gwarantującym taki efekt.

Substancją odpowiedzialną za młody wygląd skóry jest kolagen. Niestety wraz z wiekiem zdolność komórek do jego wytwarzania maleje, w konsekwencji, czego powstają zmarszczki i zostaje osłabiona elastyczność skóry.

Medycyna estetyczna od lat prowadzi badania w kierunku powstrzymania tego procesu i rekonstrukcji włókien kolagenowych. I chociaż póki, co nie ma skutecznej metody na zatrzymanie upływającego czasu, są sposoby na walkę z jego oznakami. Wśród nich innowacyjną koncepcją wyróżnia się Restylane Skinboosters, który efektywnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych nawilżając dogłębnie i długotrwale skórę.

Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. W przeciwieństwie do niezmodyfikowanego kwasu hialuronowego, charakteryzuje się wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy ‘rozpycha’ komórki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność.

Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na rynku i pierwszy preparat wykorzystujący stabilizowany kwas hialuronowy.

Zabieg Restylane Skinboosters jest metodą nieinwazyjną i komfortową. W miejsca wymagające rewitalizacji podawany jest cienką kaniulą stabilizowany kwas hialuronowy. W przeciwieństwie jednak do innych zabiegów takich jak np. mezoterapia Restylane Skinboosters jest praktycznie bezbolesny. Nie powoduje również siniaków, obrzęków czy też zaczerwienienia skóry, co oznacza, że tuż po zabiegu można normalnie funkcjonować.

To, co szczególnie cenią sobie pacjenci to fakt, że rezultaty aplikacji Restylane Skinboosters są już widoczne po jednym zabiegu. Skóra nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim zyskuje długotrwałe nawilżenie Restylane Skinboosters jest zabiegiem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić dogłębne, długotrwałe nawilżenie skóry. To również doskonała metoda na poprawę owalu twarzy i likwidację fotouszkodzeń skóry oraz korekcji innych wrażliwych i podatnych na powstawanie zmarszczek obszarów. Zabieg doskonale działa na skórę dekoltu, ramion i dłoni a także na okolice trudne do korekcji, czyli wrażliwy obszar ust i oczu.

Warto podkreślić, że koncepcja Restylane Skinboosters przeznaczona jest zarówno dla dojrzałej jak i młodej skóry mającej problemy z bliznami po trądziku. Zabiegi Restylane Skinboosters można stosować na skórę całego ciała, rewelacyjne efekty uzyskuje się np odmładzając skórę dłoni. Najlepsze rezultaty stosowania koncepcji Restylane Skinboosters uzyskuje się po 3 – 4 zabiegach wykonywanych co 3 – 4 tygodnie.

Rewitalizacja skóry twarzy

«

Rewitalizacja skóry ciała

«

Rewitalizacja ust

«


Peelingi Fotodynamiczne RENOPHASE:

Rewitalizacja i likwidacja zmarszczek okolicy oczu

«

Efekt przeciwzmarszczkowy i odmłodzenia skóry twarzy

«

Całkowita odbudowa-poprawa napięcia, kolorytu i faktury skóry

«


Peelingi Skin Tech:

Easy Pen Light

«

Easy Phytic Solution

«

Easy TCA

«

Only Touch

«